Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичних відносин.

На тлі появи нового більш загрозливого відкритого конфлікту з “китаєм” та початком проведення спеціальних заходів США щодо їх офіційного входження в процес військового протистояння з “росією”, Пентагон через CNN розпочав інформаційну кампанію з розповсюдження передового досвіду сучасного українського опору російському агресору.

Представники  Пентагону підкреслюють, що українці використовують усі ресурси, а також навіть нетрадиційні засоби, які доволі успішно порушують всі військові плани не тільки “кремля”, але й його головного союзника “китаю”.

В розрізі зазначеного, американські військові фактично прямим текстом радять світовому співтовариству заходити на українські сайти опору  де можна ознайомитись з тим, як протистояти загарбникам на окупованих територіях, де розповідається не лише про страйки й саботаж, а й про силові методи, зокрема використання “коктейлів Молотова”.

Цитита генерал -лейтенанта США Марка Шварца: “Українці показали спосіб як переграти набагато сильнішу за себе державу. Просто неймовірно спостерігати за українцями, які своєю рішучістю  та винахідливістю творять військові дива. У війні з “росією” Україна використовує особливу стратегію.

Таким чином, зазначене можна розцінювати як початок масштабної підготовки колективного Заходу до високоймовірних агресивних кроків  з боку “китаю”, де як ми бачимо передбачається такий сценарій, коли  на якомусь етапі китайський агресор буде мати військові успіхи.

Або це демонстрація та попередження для “китаю” багато разів подумати перед тим як розпочинати свою військову кампанію, оскільки весь цивілізований світ буде підготовлений надати йому такий опір, як це зараз демонструють українці. 

 

ІІ. Що стосується дій країн – союзників.

Тим часом, американське видання “Financial Times” анонсувало про те,  що Глави МЗС країн Євросоюзу наступного тижня на зустрічі у Празі підтримають зупинення дії угоди з “росією” про спрощений візовий режим аж до повної заборони видачі віз.

 

ІІІ. Що стосується дій країн – супротивників.

В своїх попередніх інформаційних матеріалах ми вже зазначали про появу певних маркерів, які підказують нам, що “кремль” почав розмірковувати над тим, щоб передислокувати свій флот з Криму до Новоросійська.

Черговим доказом зазначеного є опублікування в російському суспільнополітичному виданні “Новая газета” інформації про те, що з Криму  до Новоросійська вже передислоковано більшу частину російської авіації,  а саме бойові авіаційні служби штабу “чорноморського флоту”.

Таким чином, якщо не брати до уваги питання: це правда чи фейк, таке офіційне опублікування інформації – добрий знак, що доводить той факт, що “москва” морально готова розлучитися з Кримом.  

Отже від наративу: “візьмемо Київ за три дні” “росія” за півроку стрімко перейшла до: “та чи потрібен нам взагалі цей Крим.”

Тим часом, на тлі дефолту та падіння великого китайського забудовника Evergrande світові інвестори зафіксували початок масштабної кризи ринку нерухомості у “китаї”, коли забудовникам стало дешевшає знести новобудову, ніж утримувати її. В результаті чого тисячі новобудов  по всьому “китаю” просто зносять під фундамент. При цьому, влада підтримує знесення, намагаючи компенсувати витрати. Вже 2/3 китайських забудовників збанкрутували чи перебувають на стадії банкрутства.

 

Довідково. Проблеми компанії, другого за розміром забудовника “китаю”, почалися ще у вересні 2021 року, але значно посилилися після березня  2022 року, коли китайські регулятори висвітлили данні про те, що боргові зобов’язання “Evergrande” на 305 мільярдів доларів можуть призвести  до масштабних втрат у всій фінансовій системі “китаю”.

 

Отже, це теж є добрим знаком для цивілізованого світу і України зокрема, оскільки сюзерен “росії” тепер буде вимушений більше уваги приділяти внутрішньому ринку, аніж своїй агресії проти демократій.

 

ІV. Внутрішні суспільно-політичні події.

Тим часом, Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) сформувало склад місії, яка, як очікується, цього тижня відвідає Запорізьку АЕС. В цьому ключі є позитивні новини, оскільки в складі будуть експерти  із Польщі та Литви.

Водночас є  і негативні: на ЗАЕС вирушать фахівці з “китаю” та Сербії.  Ані США, ані Великобританія не представлені у групі, оскільки “росія” вважає їх “несправедливо упередженими”.

Більш того, росіяни готуються розіграти перед МАГАТЕ виставу за мотивами того, як “співробітники станції в захваті від їх окупації”.

 

Склад країн які відвідають ЗАЕС.

Окрім голови організації Рафаеля Гроссі до списку увійшли 13 експертів з таких країн: Албанія, Італія, Йорданія, “китай”, Литва, Мексика, Польща, Північна Македонія, Сербія, Франція.

 

Щодо зазначеного, то тут важrо не погодитися з Главою МЗС України Дмитро Кулебою, що росіяни фактично перетворили ЗАЕС на військову базу, що ставить під загрозу весь Європейський континент.

 

Висновки.

Автократії завжди недооцінювали силу демократичних країн і саме  це їх приведе до поразки.

Перегляди:763
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародна виставка “Зброя і безпека” (МВЦ)
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
"Народні казки про тварин". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Велика розмальовка до "Український народних казок про тварин"     Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Василь ТИМКІВ, Олена ПОДРУЧНА "Словник музичних термінів"     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”  
Пригоди Марка та Харка
Бурлескний роман.
Всі книжки про Марка та Харка в одній. Сміх та хороший настрій гарантовані
КЛУБ “М&Х”