Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно -політичних відносин.

Головним воєнно-політичними чинником який продемонстрував військову міць демократій стало проведення заходів з готовності ядерної зброї США, шляхом успішного випробовування міжконтинентальної балістичної ракети “Мімітмент-3”.

Вашингтон  при цьому, неоднозначно запевнив, що випробовування відбулись за планом та з поточними подіями аж ніяк не пов’язані. Так би мовити про всяк випадок нагадали “росії” та “китаю”, що вони мають всі необхідні можливості адекватно відповідати на їх ядерні шантажі.

Окремо варто підкреслити, що зараз  буквально вся публічна дипломатія країн – союзників звелася до війни наративів з метою дискредитації у військовій некомпетентності російського агресора, на кшталт широкого поширення  в соціальних мережах мемів про те, що “вибухи в Криму” нібито через недопалки російських солдат.

 

Щодо випробовування ракети, то “кремль” вже поспішив подати в інформаційний простір сигнал про те, що їх ядерний актив проти України застосовуватись не буде. В той час, як про “вибухи в Криму” офіційний “кремль” продовжує мовчати, навіть тоді коли в Криму знову вибухають місця, де російськи окупанти зберігають зброю та боєприпаси.

Довідково . Після вибухів під Джанкоєм окупаційна влада зупиняє всі пасажирські потяги з “росії” у Крим.

 

В розвиток зазначеного пул німецьких ЗМІ майже в один голос впровадили в світ необхідні для України наративи, які ще більше підкреслили злочинну суть “росії” як антидержави та агресора.

В результаті  чого німецьке суспільство твердо переконалось в тому, що Крим – український, і немає жодних обмежень на атаки західною зброєю по російським воєнним цілям в цьому регіоні.

Довідково . Глава уряду ФРН не проти, щоб Україна застосовувала їхню зброю для повер нення Криму.

 

Підтвердженням зазначеного є рішення міської влади німецького міста Дюссельдорф демонтувати в місті всі знаки про побратимство з “москвою”  та встановити нові – з Чернівцями.

Довідково . Побратимство Дюссельдорфа з “москвою” було припинено за кілька днів після того, як “росія” напала на Україну. Потім Дюссельдорф вирішив укласти нове партнерство із Чернівцями.

 

Варто зазначити, що для “росіїДюссельдорф є символічно важливим містом, оскільки це місто є певним культурно-дипломатичним центром федеральної землі Північної Рейн-Вестфалії в окрузі якого у 1648 році було підписано Вестфальський мирний договір який ліг в основу сучасного світового порядку який протримався аж до 24 лютого 2022 року.                                    

Довідково . Тим часом, Норвегія замінила “росію” як найбільшого постачальника газу до Німеччини.

 

Саме така воєнно-політична дискредитація китайського васала “росії” змушує “пекін” діяти більш самостійно, оскільки “кремль” не виправдав себе. Саме тому, китайський диктатор “сі цзіньпінь” вирішив вибратися зі свого “бункеру” після двох років своєї самоізоляції, звичайно не рахуючи його єдину поїздку в червні  до Гонконгу, оскільки ця поїздка відбулась в межах “КНР”.

 

Проте, вже цього тижня за даними близькосхідних ЗМІ китайський диктатор збирається до Ер-Ріяду, щоб зустрітися з наслідним принцом Саудівської Аравії.

                 Зазначене сигналізує про наближення наступного рівня ескалації.

 

Водночас, ми переконані в тому, що зустріч диктатора з принцом не принесе йому якихось суттєвих результатів, оскільки для принца зараз відносини з Заходом цінніші, як і їх спільне протистояння агресивному Ірану.

 

ІІ. Що стосується дій країн – супротивника:

Тим часом, російський міністр “шойгу” прозвітував “пекіну” про кількість держав, які виявили готовність вступити до лав так званого китайського альянсу сил, щоб далі продовжувати світову агресію.

Ними, окрім “ росії” та Північної Кореї виявилися: Бурунді, Гвінейська Республіка, Камерун, Малі, Судан, Уганда, Чад, Ефіопія, ПівденноАфриканська Республіка. Кінець списку.

Цілком одно  значно, що такий альянс, де більшість це країни, що розвиваються, ніколи не буде мати статусу довгострокової співпраці, оскільки вожді та королі цих країн наразі не проявляють послідовності в своїх діях.

 

В той же час, на тлі “битви за Африку” зазначені домовленості можуть нанести певні дипломатично-військові незручності впершу чергу для США, Франції та Великобританії.

Одночасно з цим,  і в продовження теми щодо направлення місії МАГАТЕ  на територію Запорізької АЕС, “росія” вже почала висловлювати своє занепокоєння через протест щоб місія їхала через офіційний Київ.

Таким чином,  по-перше це підтверджує наш попередній висновок від 14 серпня, що “росія” до останнього буде намагатися зірвати домовленості по Запорізькій АЕС, шляхом затягування часу, навіть після того, як отримає наказ з “пекіна” відкрити станцію. А, по-друге, “москва” намагається виставити пастки, щоб провести пропагандистські заходи з інформаційної ілюзії легітимності терористичних організацій “Л/ДНР”, оскільки за задумом “кремлямісія МАГАТЕ має їхати через ті території, які вони контролюють.

ІІІ. Що стосується дій країн -союзників:

Тим часом, на тлі випробовування міжконтинентальної балістичної ракети Вашингтон вкотре заявив “пекіну” про те, що конгресмени США продовжать візити на Тайвань стільки скільки знадобиться це США.

Таким чином, США вже воєнно -дипломатичним шляхом (запуск ракети – елемент воєнної дипломатії) змушують “пекін” змиритись з втратою свого домінування в Індо -Тихоокеанському регіоні.

 

IV . Внутрішні суспільно-політичні події:

Яскравим свідченням того, що “китай” зараз активізував свої агресивні зусилля проти Заходу та України зокрема, є факт того, що в Україні відсьогодні почало роботу перше китайське радіо українською мовою                    – https://ukrainian.cri.cn/

На першій сторінці зараз у них новина про спільні воєнні навчання/змагання з “росією” та Іраном АрМІ-22. На інших сторінках пропаганда китайсько-російської дружби в контексті спільної культури та мистецтва.

 

Висновок.

  1. Поїздка китайського лідера на Близький Схід – це ніщо інше як агонія китайського режиму.
  2. Визнання “росією”, що вибухи в Криму справа рук українців – стане офіційним переломним моментом у війні.
  3. Розумна війна українців перекреслила вісім років мілітаризації Криму.
  4. Український народ ненавидить все автократичне, саме тому сі так ненавидить українців, оскільки вважає нас головною загрозою для комуністичного режиму “китаю”.
Перегляди:724
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”