Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичних відносин.

На тлі рішення G7 схвалити механізм щодо обмеження цін на російську нафту, “кремль” у відповідь вирішив оголосити про те, що закриває газогін “Північний потік” на невизначений термін. А для підсилення свого, для всіх вже очікуваного, газового шантажу “кремль” починає чергову демонстрацію своєї ядерної зброї.

 

На сьогодні, це виглядає у форматі фіксації російського атомного підводного човна біля берегів Італії. При цьому, Пентагон вже поспішив заявити про те, що за переміщенням цього човна уважно стежать аналітики НАТО, і не дивлячись на те, що його місія ще не до кінця їм відома, тип та види озброєння підводного човна вже враховані в пропозиціях до відповідних заходів з боку США та НАТО.

Зазначена гра “кремлем” своїми м’язами, накладається на ширший сюжет перелому у російсько-українській війні, де російська сторона все більше виснажуючись на всіх рівнях продовжує втрачати свої можливості вести стійкі бойові дії, особливо коли українська армія почала нарощувати свій наступальний потенціал.

Цілком однозначно, що такі кардинальні зміни в ситуації стали прямим наслідком того, що США та їхні союзники налагодили для Збройних Сил України регулярні поставки зброї, які з кожним новим етапом цієї війни ставали все більш високотехнологічними, спеціалізованими та смертоносними.

 

Для врахування . Пентагон створив “команду тигрів” для прискорення постачання зброї Збройним Силам України – “The Wall Street Journal”.

Довідково . За півроку США поставили Україні зброї на 13 млрд. доларів. 2 вересня Білий Дім запросив у Конгресу США ще 12 млрд. Зрозуміло, що він отримає не лише 12, а й наступні 20 і 30. Одним словом стільки скільки буде потрібно для перемоги України.

 

Таким чином, дійшовши до висновків, що західні постачання озброєння є головною перешкодою на шляху до знищення України “кремль” приступив до пошуку способу, який дозволив би припинити військову допомогу Києву.

Однак, вс і спроби “кремля” виявилися марними: поширення хибних наративів не дали результатів. Коли ж ця дешева брехня не допомогла, “кремль” розгорнув більш ризикований захід, а саме відвертий атомний шантаж аварії на захопленій ним Запорізькій АЄС.

Скінчилося все це тим, що США та Великобританія, підтримали демілітаризацію Запорізької АЕС та оголосили, що будь-який витік радіації на станції буде сприйматися як основа для залучення норм про колективну оборону НАТО. Після чого, “росія” була вимушена вивести частину бронетехніки з АЕС та допустити місію МАГАТЕ.

Таким чином, якщо у “кремлі” розраховували зіграти на страху Заходу перед радіаційною катастрофою та цим домогтися від нього припинення підтримки України в обмін на припинення обстрілювати Запорізьку АЕС, то цей розрахунок провалився.

 

Заголовок “The New York Times” : “Розміщення інспекторів на Запорізькій станції знаменує перемогу ядерного спостерігача – ООН”.

 

Отже, направлення незалежних експертів-ядерників на Запорізьку АЕС та створення всіх необхідних умов для їх доступу до станції стало прямою перемогою особисто Вашингтона і Лондона, а вже потім звичайно МАГАТЕ та його генерального директора в особі Рафаеля Маріано Гроссі.

Також, важливо зазначити, що двоє членів команди МАГАТЕ залишилися      на станції на невизначений термін, що в подальшому унеможливить російським терористам вільно пересуватись по території атомної станції та здійснювати свої злочини щоб бути при цьому не поміченими.

 

Таким чином, відсьогодні можна вважати, що Запорізька АЕС як важіль впливу кремлівських терористів на цивілізований світ і особливо на Україну значно послаблено.

 

Тим часом, провалюється і ще один план “путіна”, а саме вищезазначений шантаж, що пов’язаний з зупинкою “Північного потоку”, оскільки Європа замість того, щоб піти на поступки “росії”, дізнавшись про цю новину від “газпрому” навпаки, прискорилася у своєму прагненні повністю відмовитися від російського газу. Саме тому, “газпром” швидко поспішив повідомити про те, що “невизначений термін” вже закінчився і “Північний потік” вже запрацював.

 

Довідково. Аналітики стверджують, що “газпром” настільки обмежив обсяги “Північного потоку”, що ефективність газопроводу більше не є вирішальною для загальних основ ринку.

 

Все вищез азначене підтверджує наш попередній висновок, що у “кремля” в своєму арсеналі відповідей нічого не залишилось окрім ядерної зброї.

Але майже миттєва відповідь Пентагону (на прикладі підводного човна) починає забирати у “росії” останній її важіль впливу.

 

ІІ. Що стосується дій країн – супротивників.

Свідченням того, що “росія” втрачає навіть таке поняття як “суб’єктність супротивника” є демонстративна відмова Вашингтона видати візи офіційній російській делегації для поїздки до США на щорічну сесію Генасамблеї ООН, яка в ц ьому році відбудеться 12 вересня.

 

Довідково . Жоден із 56 делегатів від “росії” візу поки не отримав. Постпред “росії” при ООН “небензя” вже сім разів звертався до генсека ООН із закликом посприяти видачі американських віз так званим російським дипломатам.

 

Більш того, як це не дивно, але підтвердженням того що “кремль” втрачає “суб’єктність супротивника” також можна вважати раптову заяву “кадирова” піти у відставку. Втім, обговорювати дії “кадирова” не має сенсу, оскільки він сам ніколи не був політичним суб’єктом, а всього лише виконував – роль цербера. Тільки і всього.

Тож, підказкою в питанні: що робити цивілізованому світу з такими як “путін”, “кадиров”, чи “сі” в майбутньому є рішення останнього повністю закрити на карантин 21-не мільйоне китайське місто Ченду, дозволивши лише одному члену сім’ї виходити за продуктами один раз на тиждень.

 

ІІІ. Що стосується дій країн – союзників.

У Великій Британії Консервативна партія завершила другий тур голосування та планує оголосити ім’я нового прем’єра 5 вересня. На 90% це – нинішній міністр закордонних справ Ліз Трасс.

У США тим часом, прогнози про перемогу демократів на виборах в листопаді стають все гучнішими. Так, речниця Білого Дому вкотре підтвердила, що Джо Байден балотуватиметься в 2024 році на президентській пост, а його колеги по партії все більше схиляються до того, що Джо Байден – є найкращим варіантом серед них.

Отже, Джо Байден – це саме той рідкісний тип світового політика, результати якого значно перевищують очікування та обіцянки. Тож він ще не раз в приємному сенсі цього слова здивує не тільки весь світ але і Україну зокрема.

 

І V. Внутрішні суспільно-політичні події.

Тим часом, в Україні представники правлячої партії намагаються поновити свою програму “Велике будівництво”, яке відповідно до законопроєкту №7669 про бюджетні зміни буде направлено на будівництво доріг.

Прогнозовано, що в разі політичної реалізації задуманого, подальша фізична реалізація цієї програми буде супроводжуватись численними суспільнополітичними конфліктами, які лише дадуть розвиток внутрішньої політичної кризи в Україні.

 

Висновки .

  1. “росія” втрачає навіть статус супротивника.
  2. США демонструють військово-політичну силу волі, яка навіть ще не почала розкриватись в своєму повному вигляді та демонструють “росії” свою готовність відповісти на всі загрози, включаючи застосування ядерної зброї.
Перегляди:710
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародна виставка “Зброя і безпека” (МВЦ)
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
"Народні казки про тварин". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Велика розмальовка до "Український народних казок про тварин"     Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Василь ТИМКІВ, Олена ПОДРУЧНА "Словник музичних термінів"     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”  
Пригоди Марка та Харка
Бурлескний роман.
Всі книжки про Марка та Харка в одній. Сміх та хороший настрій гарантовані
КЛУБ “М&Х”