Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Внутрішні суспільно-політичні події.

Для України збіглися одразу дві важливі дати – День Незалежності та півроку спротиву російській агресії у боротьбі за цю Незалежність.

 

180  днів жорстокого конфлікту.

180 днів демонстрації безприкладної мужності українців. 180 днів на шляху до перемоги України.

 

Ті, хто напередодні вторгнення давали їй 48 годин, щодня переконуються у своїй помилці.

Ворога зупинено та дискредитовано, а Україна міцнішає з кожним днем, доводячи готовність воювати до повного знищення противника на своїй землі.

Землі, яка завдяки героїзму її захисників та підтримки всього цивілізованого світу неодмінно звільниться.

 

Довідково. У День незалежності Україна святкує державність, яку “путін” не зм іг знищити, – “Washington Post.”

Зазначені висновки підтверджує  Міністр оборони України Олексій Резніков, вказуючи на те, що найгірший сценарій війни для України вже позаду. Додаючи до цього, що наразі ми стаємо на порозі “нового етапу” війни, який  за нашими прогнозами, розпочнеться орієнтовно після 11 вересня

(результати виборів в “росії” та ймовірна зустріч “сі” з “путіним”).

На фоні цього, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що від початку повномасштабної російської агресії видатки державного бюджету України склали майже 1 трлн грн. Із цих коштів понад 420 млрд було витрачено на оборону і безпеку.

 

Довідково. Понад 40% всього, що Україна витрачала з державного бюджету – це потреби армії: 288 млрд – на зарплати військових, 135 млрд грн – придбання  і ремонт військової техніки, закупівлю боєприпасів і продукції оборонного призначення.

 

ІІ. Що стосується дій країн – супротивника.

Тим часом, на тлі військово-політичного перелому війни “росії” проти України, а також загострення внутрішньої класової боротьби в середині кремлівської системи управління, в “кремлі” найімовірніше вирішили вдатись до проведення масової громадської мобілізації, що засвідчують нові заяви не тільки представників російської пропаганди, але й активізація російських “церковників”.

При цьому, щодо останніх так званих діячів, варто вкотре відмітити чергову антиукраїнську заяву глави Ватикана папи римського Франциска. Дана особа протягом півроку в своїх промовах постійно повторює кремлівські наративи, підриваючи довіру мільярдів людей по всьому світу до України та до її війська.

На цей раз, промова глави Ватикана була направлена на визнання російської пропагандистки “дугіної”, як невинно убієнної жертви через війну в Україні. Звичайно, що Франциск не вдавався в деталі щодо причин цієї війни, разом з тим підживив другий кремлівський наратив, який стосується терористичної риторики кремлівського диктатора щодо Запорізької АЕС.

 

Довідково . В Україні атомна станція знаходиться у заручниках, –  “The New York Times”.

 

Також залишається примітним той факт, що ця антиукраїнська промова глави Ватикана пролунала саме в День Незалежності України, оскільки в системі міжнародних та світових взаємовідносин це є потужним маркером, який визначає подальший напрямок руху заявника.

В результаті чого ми стверджуємо, що сьогодні дії                           Ватикана направлені проти України та її державності.

Продовжуючи тему заяв навколо України, варто відзначити заяву самопроголошеного президента Білорусілукашенка”, який будучі під повним контролем “кремля”, привітав народ України із Днем Незалежності. Важливість цієї заяви полягає в політичній інтуїції самого “лукашенка”, яку можна так чи інакше поставити в один ряд з політичною інтуїцією Касіма Токаєва або навіть Реджепа Ердогана.

Отже “лукашенко” подав Западу і Україні зокрема, сигнал, що він готовий при нагоді “продати” свого сюзерена “путіна”, чим фактично проявив набагато більшу мудрість, чим папа римський Франциск. 

Підтвердженням того, що Захід прийняв сигнал “лукашенка” є розширена стаття “The Washington Post” де йому нагадують, як він пропонував Україні капітулювати перед “путіним”. Таким чином, це є ніщо інше, як початок політичних торгів колективного Заходу з “лукашенком” за голову “путіна”.

Серед негативного, що підриває моральну складову українського суспільства виділяємо кремлівське блюзнірство, яке виразилося у витоку інформації щодо викрадення “росією” українських дітей та усиновлення їх в мародерські російські сім’ї.

В той же час, серед позитивного зафіксовуємо опублікування американським журналом про зовнішню політику США “Foreign Affairs” даних, де зазначається, що економічний підйом російського хазяїна “китаю” значно сповільнився  і врешті-решт піде назад, перешкоджаючи військовим та політичним устремлінням “пекіна”. Але, на жаль, “жорсткого падіння” не передбачається.

Зазначене підтверджує наші попередні висновки, що “китай” в своєму “клубі автократів” залишається один на один зі своїми амбіціями. 

 

Висновки.

  1. Безперебійна антиукраїнська риторика Ватикана підштовхує світ до перегляду сталих поглядів, що світова церква нібито виступає за мир, оскільки сьогодні той, хто проти України – підтримує світовий хаос. Ймовірно, це стане одним з чергових етапів світового протистояння в майбутньому.

 

 

Перегляди:885
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”