Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Що стосується дій країн – супротивника   .

Важливим інформаційним проривом кремлівської блокади російської колективної свідомості стала фіксація протестного ефекту на території “росії”, коли росіяни вже з певним усвідомленням та засторогою заговорили про наслідки розгорнутої “росією” війни в Україні. Попри цензуру та загрозу покарання, розмови про війну настільки масові, що сенс в переслідуваннях вже пропав.

Першим фактором , який цьому сприяв стали “вибухи в Криму”. Удари  по Криму розбудили тих, кому було глибоко все одно на те, що відбувається  за російськими кордонами, а український Крим, який “кремль” вважав своєю фортецею, виявився його найслабшим місцем.

Другим фактором, як не дивно, послугувала провокативна кілер-операція російських спецслужб, яка пов’язана з підривом доньки одного з головних авторів концепції російського неофашизму “дугіна”. Щодо цього фактору, варто окремо відмітити, що загибель “дугінської” доньки дійсно доволі сильно розколихало російське суспільство. Цілком однозначно, що саме на таке “розгойдування” ситуації кремлівські спецслужби аж ніяк не розраховували, оскільки замість мобілізації людських ресурсів це викликало дикий переляк серед молодих путіністів.

Можемо зробити попередній висновок, що  вбивство доньки “дугіна” не виправдало себе, та більш того дало певний зворотній ефект, практично такий самий як і після подібного вбивства проросійського неофашиста в Україні Олеся Бузини у 2015 році, після здійснення якого “кремль” очікував на масову мобілізаційну активність проросійського крила на території України, а натомість отримав мобілізацію української нації.

На тлі зазначеного робимо впевнений висновок, що с итуація з “дугіним” – це симптом великих майбутніх змін у “росії. Звичайно, що не на краще для неї, бо це швидше приведе до більшої хаотизації та меншої керованості.

Більш того, для вивчення ситуації залишається важливе питання щодо авторства цієї кілер-операції, адже якщо це влаштували конкуруючі угруповання, значить, “класова боротьба в “кремлі” загострюється”, особливо в умовах ресурсів, що стрімко скорочуються. Зрозуміло, це означає і те, що Україна справляється з ворогом, який двадцятиразово перевершує її, більш ніж успішно, раз зуміла дотягнути супротивника до стану початку його внутрішніх катаклізмів.

 

Довідково. МЗС “росії” заявив, про ймовірний український слід у вбивстві “дугіної”. Офіційний Київ відразу спростував заяву. 

 

В той же час,  головний православний інформаційний ресурс наближеного  до “кремля” так званого православного олігарха “малофєєва” після загибелі “дугіної” відкритим текстом почав вимагати знищити Україну. З цим прямим, відверто нацистським закликом до знищення цілої країни та її народу досі ознайомлюються православні як “росії” так і України, особливо прихильники “московського патріархату”.

 

ІІ.  Внутрішні суспільно-політичні події:

Тим часом в Україні, в розвиток всього вищезазначеного розкривається задум щодо підриву суспільно-політичної обстановки у центрі України за допомогою “московського патріархату”, який активізував свою підривну і антидержавну діяльність напередодні дати 24 серпня, коли у центрі Кам’янця-Подільського, прихильники московського патріархату провели свій старий провокаційний фокус під назвою “хресна хода”. Але на цей раз, задля того щоб підсилити свій провокаційний ефект, серед іншої окультної символіки та атрибутики учасники акції несли російський триколор.

Зазначене, так чи інакше наводить нас на висновок, що проведення цієї хресної ходи та загибель доньки неофашиста – це узгоджені між собою заходи, які являються ланками одного ланцюжка. 

Більш того, в розрізі зазначеного зовсім  під іншим кутом зараз вже виглядають дії, ще одного вірного московського патріархату і одночасно доволі видатного спортсмена Усіка, який представляв Україну в боксерському поєдинку  з представником країни-союзника Великобританії Ентоні Джошуа. На додачу до того, що Україну представляв представник “московського патріархату” (читати філіал – “фсб”), одним із головних спонсором трансляції цього поєдинку  в Україні виявилася російська торгова марка букмекерської компанії “Parimatch”, яка досі активна на території країни-агресора.

Важливо нагадати, що  в Україні “московський патріархат” протягом останніх  7 років невпинно розповідає всім навкруги про жахливу міжрелігійну ситуацію в Україні, Більш того, це не якісь поодинокі висловлювання окремих кліриків,  а цілеспрямована масована інформаційна кампанія вустами ось таких Усиків.

Припускаємо, що ці три події : “хресна хода”, “бій Усіка”, загибель “дугіної” пов’язані куди більше аніж часовим періодом їх проведення напередодні  Дня незалежності України.

Операція “кремля” ймовірно зірвалась лише тому, що покоління молодих путіністів злякалось або “не зрозуміло куди їх запрошують”, хоча можливо  ми ще не встигли розгледіти всі ланки цієї операції.

Отже, ми можемо перемогти на полі бою російську окупаційну армію, можемо скільки завгодно висміювати “москву” парадом підбитих російських танків, але поки на території України діятиме московська церква, наша перемога над “рускім міром” ніколи не буде повною.

 

ІІІ.  Щодо воєнно-політичних відносин.

Тим часом, на сторінках “The New York Times” Іран доносить до Білого Дому свої застереження та певну недовіру до Вашингтона, після того, як Тегеран підпише ядерну угоду з Ізраїлем.

 

Довідково. Іран стверджує, що може впоратися з санкціями, і він довів, що може існувати, незважаючи на режими санкцій різного ступеня з часів Ісламської революції 1979 року. Але в той же час він готовий відмовитися від свого ядерного потенціалу згідно з угодою, якщо зможе вийти з важкої економічної кризи.

 

Отже, як би там не було, але  Іран вірить у домовленості, а це підтверджує наші попередні висновки щодо різкої зміни риторики країн на Близькому Сході після того Туреччина і Ізраїль відновили дипломатичні відносини.  Що в кінцевому підсумку остаточно витіснить з цього регіону “росію”  і “китай”.

 

І V. Що стосується дій країн – союзників:

Не дивлячись на те, що після останніх кремлівських акцій в Німеччині рейтинг Канцлера Олафа Шольца впав до рекордно низьких позначок, (коли  його роботою незадоволені 62% опитаних громадян), він нестримно продовжує налаштовувати своїх громадян на те, що вже неможливо повернути такі вигідні для Німеччини відносини з “росією”, якими вони були ще до 24 лютого. Та більш того, Олаф Шольц розпочав інформаційну роботу щодо попередження населення про збільшення витрат на військовий компонент.

Одночасно з цим, британське видання  “The Mirror” закликає британських військових готуватися до можливої відправки в Україну на війну проти “росії”.

Зазначене є продовженням теми, щодо можливого втручання країн НАТО   у військове протистояння з “росією” на тлі її спроб організувати атомний теракт на Запорізькій АЕС.

 

Висновки.

  1. Замах на “дугіна” – наблизив “росію” до внутрішньої хаотизації
  2. Не дивлячись на наявність своїх внутрішніх недоліків на кшталт наявності в нашому соціумі “московського патріархату” та їм подібних Усиків, український народ єдиний народ у світі, який в практичному плані ставить, на місце двох найлютіших диктаторів сучасної епохи.
Перегляди:815
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”