Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно -політичних відносин.

Цілком однозначно, що напередодні дати 24 серпня та у кульмінаційний розпал маніпулятивних погроз (інформаційно-психологічних вкидів) з боку “росії” вчинити масові теракти на території України, зокрема атомний, чи не найголовнішою подією для України, на сьогодні, є публічне обговорення законодавцями США  та Великобританії рішення вважати, що радіаційна провокація “кремля”  на Запорізькій АЕС буде сприйматися як напад на країни НАТО.

 

Вважаємо, що зазначене являється жорстким прямим нагадуванням “кремлю” про останню червону лінію, переступання якої поставить остаточну точку у адекватних взаємовідносинах цивілізованого світу з “росією”. 

Свідченням серйозності своїх намірів є публічне визнання Пентагоном відправлення в Україну ракет AGM-88 HARM (до 300 км.), та деталізації того,  що вони вже адаптовані для встановлення їх на українські МІГ-29.

 

Це не тільки означає, що у плані тактичного ракетного озброєння перевага “росії” над Україною стрімко нівелюється. Це є самим прямим доказом:  по-перше, довіри Збройним Силам України; а по-друге, прямої готовності Заходу перейти до ще більш кардинальних військових рішень по відношенню до “росії”, особливо на фоні останній заходів, які були направлені на упокорення кремлівського сюзерена “китаю”.

 

Підтвердженням зазначеного є остання публікація в американському виданні про міжнародні відносини та зовнішню політику США “Foreign Affairs” професора політології Університету Чикаго Джона Міршаймера, який чітко назвав сценарії,  за яких США можуть вступити у війну з “росією”. Серед яких проглядається простий і недвозначний натяк як для “росії” так і для “китаю” – “в будь яку мить, на наше рішення”.

 

Перелічені сценарії , коли США можуть вступити у війну проти “росії”:

  1. 1. Якщо українська армія почне відступати; 2. Якщо ця війна не закінчиться протягом року; 3. Коли США вирішить, що треба змінити ситуацію, почавши брати участь у бойових діях (фактично прямим текстом) Навмисна ескалація, коли США проти своєї волі будуть вимушені втягнутися у війну з несподіваного розвитку подій, що розгортаються.

 

Також важливим чинником для  України стало проведення демонстративної військово-політичної провокації в Криму для виявлення ППО ворога та його дискредитації в очах свого населення. Коли були створені такі умови, що ворог був вимушений збивати цивільні дрони з цивільними каналами зв’язку із “С-300”, “Панцирів” та іншими РЕБ, викликавши неймовіру паніку серед колаборантів  та окупантів.

 

Якщо враховувати той факт, що російська пропаганда запрограмувала своє населення, що Крим “неймовірно захищений”, то в дійсності виявилось,  що російська армія стріляє з гармат по горобцях.

Але суть цієї операції полягала в її інформаційно-психологічному впливі, шляхом нагадування “кремлю” про випадок 1987 року, коли 18-річний німецький спортсмен-пілот Матіас Руст здійснив переліт з Гамбурга в “москву” і приземлився  на “червоній площі” обійшовши усю систему ППО “срср”, де така ж пропаганда переконувала всіх, що “москва” в плані ППО неприступна.

Через деякий час “срср” розпався, а “путін” скаже, що це найбільша геополітична катастрофа.

 

ІІ. Що стосується дій країн – супротивника:

Тим часом, “китай”, “росія” та Іран продовжують проведення своїх спільних навчань на території Венесуели про що ми більш детально зазначали  в попередніх інформаційних матеріалах від 12 серпня.

 

Довідково. Після того, як “китай” припинив свої безрезультатні військові навчання навколо Тайваню, та після фактичного підкупу Венесуели шляхом імпорту її нафти, “пекін” організував проведення спільних навчань з Іраном та “росією”, на території Венесуели в період з 13 по 27 серпня. 

В цьому ключі, важливим і небезпечним аспектом щодо подальшого розвитку подій є дозвіл Президента Нікарагуа на довгострокове перебування російських військ на території своєї країни.

Цілком однозначно, що крім демонстрації своєї сили перед США “                        пекін”  і “росіянамагаються показати, що все ще мають друзів, і деякі з них знаходяться саме в Латинській Америці.

 

Таким чином, “китай” та “росія” демонструють, що вони теж можуть зайти до США з заднього двору.

 

На додачу до цього, у Пентагоні вважають, що ці навчання можуть послужити певним каналом для продажу/передачі “росії” сучасної зброї.

 

ІІІ.  Внутрішні суспільно-політичні події:

В розвиток теми щодо створення в Україні міжпартійної Групи дружби  з Тайванем вважаємо за необхідністю більш детально розкрити питання важливості цього кроку. По-перше, тому що зараз в світі суттєво зріс попит на зброю,  де з одного боку, витрати зброї на війні в Україні дуже значні але компанії  з виробництва зброї не передбачали таке зростання. З іншого – країни, готуючись  до можливої великої війни з “китаєм”, суттєво збільшили свої закупівлі зброї,  ще гостріше підвищивши попит.

По-друге, сучасна зброя – це чіпи, а чіпи – це Тайвань, який є основним  їх постачальником для західного ОПК. 

 

Але отримання контролю над ТайванемКНР” призведе до посилення і так загрозливого вже дефіциту чіпів. Як наслідок, можливості виробляти зброю Заходом зменшаться в рази. Натомість у “КНР”, “росії та Ірану чіпів буде вдосталь.

 

 Отже, Україна, як ніхто інший, має бути зацікавлена в тому, щоб “КНР” не мав впливу на Тайвань.

 

Тим часом, Уряд затвердив план заходів з відзначення 31-ї річниці Незалежності України.

Довідково. 23 серпня у Києві та інших населених пунктах, закордонних дипломатичних установах, військових частинах проведуть офіційні урочисті церемонії підняття Державного Прапора України.

24 серпня монумент Батьківщина-мати у Києві та інші знакові місця підсвітять кольорами українського прапора. У Національному заповіднику Софія Київська священники всіх церков молитимуться за Україну. На Хрещатику пройде виставка знищеної російської військової техніки.

Відбудеться низка інших акцій та флешмобів. Під час офіційних заходів хвилиною мовчання вшановуватимуть всіх загиблих у війні проти “росії”.

 

Висновки.

  1. США провели інформаційну підготовку для свого офіційного вступу у військове протистояння з “росією”, що є прямим сигналом для “пекіна”.
  2. Паніка серед окупантів у Криму – це ознака швидких помилок, а помилки – це предтеча великих ударів у найнесподіваніших місцях.
  3. В той час, деморалізоване путінське мародерське військо опинилось у патовій ситуації коли вже не може вторгатися далі, не може залишитися і не може просто піти.
Перегляди:757
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”