Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

На тлі ядерного тероризму влаштованого російсько-окупаційними військами на території Запорізької АЕС росія” та Іран посилили свою військову співпрацю – саме так охарактеризував підґрунтя сучасної “ірано-російської дружби” речник Пентагона генерал Патрік Райдер.

За результатами чого, можна зробити наративний висновок, про те, що: “терорист терориста завжди притягує”.

 

Також, важливо зазначити, що теперішня терористична активність російських військ на АЕС розпочалась відразу після глобальних “іміджевих” втрат “китаю” через Тайвань. Підтвердженням зазначеного є шантажуюча заява “пекіна” про те, що війну в Україні можна закінчити тільки шляхом перемовин з “росією”.

В той же час, “кремль” бажає вести перемовини на рівні США, а не з Україною, а це означає, що демократіям треба йти на умиротворення світового агресора, що понесе за собою територіальні, економічні і, звичайно, іміджеві втрати. А серед диктаторів – це буде означати ніщо інше як їх перемога.

Cаме таким чином, ми дійшли до висновку, що всі теперішні терористичні акти на території Запорізької АЕС керуються не з “москви”, а з “пекіну”.

Таким чином, пекін” намагається понизити статус Вашингтона як лідера демократичних сил, особливо коли Білий Дім сяде за стіл перемовин з його васалом, якого ось-ось мають визнати терористом.

Одночасно з цим, “китай” фактично припинивши свої безрезультатні військові навчання навколо Тайваню, і після підкупу Венесуели шляхом імпорту її дешевої нафти, анонсував про проведення раптових спільних навчань з Іраном та “росією”, які відбудуться у Венесуелі в період з 13 по 27 серпня.

Цілком однозначно, що це ніщо інше як демонстрація своєї сили перед США і що головне на території Америки.

В цьому ключі, важливим і небезпечним аспектом щодо подальшого розвитку подій також є рішення та дозвіл Президента Нікарагуа Даніеля Ортега на перебування російських військ на території своєї країни.

Довідково. Зазначене рішення Ортега прийняв ще 10 червня, коли намагався зірвати проведення Саміту Америк.

Одночасно з цим, існує висока вірогідність того, що після того як “путін” скоротив свої сили в Сирії, “москва” і Тегеран зараз координують свої зусилля, щоб замінити російські підрозділи іранськими та підтримуваними Іраном силами в Сирії.

Враховуючи вищезазначене, особливої уваги для нас набувають слова з промови начальника військово-морського штабу адмірала П’єра Вандьє, на засіданні Комітету національної оборони та збройних сил Франції, який серед всього іншого зазначив:

1. За останні кілька місяців ми стали свідками того, як світ кардинально змінився, порівняно з останніми трьома десятиліттями.

2. Драма, яку українці переживають із 24 лютого, викликає занепокоєння. Це віщує про повернення війни до Європи.

3. Це вже не кризи, а глибокі розриви, геополітичні, військові та екологічні.

4. Конфлікт в Україні переважно наземний, але він виявив прямий вплив конкуренції за морські потоки. Море – це місце, де щодня стикаються протиборчі сили.

у своєму висновку

5. Проти китайського флоту ми переможемо, якщо боротимемося разом, у коаліції. Настав час, битися як чорт. (це пряма мова).

 

Аналізуючи все вищезазначене ми приходимо тільки до одного єдиного висновку: ми стаємо свідками майбутньої “битви титанів”, якої як ми переконались уникнути аж ніяк не можна. В той же час, якщо цього можна таки уникнути, то США, Франція, Німеччина, Японії та Великобританія правильно роблять коли демонструють агресору свою готовність битися з ним.

На тлі всього вищезазначеного, офіційні особи США через ЗМІ розповідають про приголомшливо високий рівень втрат китайського васала на території України, що означає, що ані “путін”, ані “сі” не досягли ні однієї зі своїх ключових військових цілей: захоплення всього східного регіону України. Цим самим Пентагон підбадьорює ті країни, які перебувають в певному страху перед майбутнім боєм з агресором.

Єдиним важелем впливу диктаторів на подальший хід війни є їхні терористичні акції на території Запорізької АЕС.

 

Висновок.

1. Поглиблення китайсько-російських та іранських зв’язків майже напевно загрожуватиме інтересам США та їхніх союзників у Європі, на Близькому Сході та в усьому світі.

2. “китай – росія” продовжує ядерний тероризм усього світу. На Запорізькій АЕС найвищий рівень загрози.

Перегляди:792
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”