Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичних відносин.

Увага світових ЗМІ сьогодні була привернута на фіксацію високого рівня стривоженості колективного Заходу щодо надання допомоги “путіну” від Туреччини. Ані Пентагон, ані Білий Дім поглиблення зв’язків між Ердоганом та “путіним” детально не коментують, водночас зауважують, що їм про це відомо.

В розвиток цього відзначаємо, що дійсно найбільшим бенефіціаром цієї війни наразі стала Туреччина. Оскільки Анкара зайняла ідеальну для себе позицію: вони і посередники, і ті, хто торгує на дві сторони, і, головне: їх не можна буде притиснути вторинними санкціями. При цьому всьому, варіантів натиснути на Туреччину ні у нас, ні в Заходу майже нема.

 

Заява Брюсселя: ЄС попереджає про можливість санкцій проти Анкари, якщо Туреччина допоможе “росії” уникнути західних санкцій.”

 

Водночас, у Туреччини та “росії” залишається серйозна больова точка – Сирія. Саме це та карта, якою буде або вже грає Вашингтон і Ізраїль.

На додачу зазначаємо, що в цій грі росіяни є лише зручними пішаками як для “китаю”, так і для Ірану з Туреччиною. Оскільки, вони є грубим тараном у створенні такої собі антизахідноі коаліції. Але створення цієї коаліції в середньостроковій перспективі не можливе. Більш того, можливо, взагалі ніколи не створиться оскільки в США та ЄС вже піднімається питання щодо визначення “росії” – країною терористом.

 

Окремо до вищезазначеного: світове співтовариство все глибше і глибше починає занурюватися в питання російського атомного терору Запорізької АЕС, навколо якої російсько-окупаційні війська почали проявляти терористичну активність. Водночас, за результатами оприлюднених медійних заяв, висновків щодо зазначеного наразі зробити не можливо.

Заява “Енергоатома”: “Один із трьох працюючих енергоблоків Запорізької АЕС в Енергодарі відключено внаслідок обстрілу. Наразі станція працює з ризиком порушення норм радіаційної та пожежної безпеки.”

 

ІІ. Що стосується дій країн-союзників:

Тим часом, у секторі Газа ізраїльська армія ліквідувала другого за значимістю командувача “Ісламського джихаду” Халеда Мансура. Перший як відомо, керує терором з Тегерану. Після знищення Мансура Ізраїль запропонував перемир’я і Палестина відразу погодилась.

В результаті чого ми можемо констатувати, що Іран просто підставився під удар через китайські амбіції, але Раїсі вчасно зупинився і не став вводити в гру ще одне своє терористичне угрупування – “ХАМАС”.

Заява Прем’єр-міністра Ізраїлю: “Мету військової операції “Світанок” у секторі Гази досягнуто і сенсу продовжувати її більше немає. Основні ватажки ліквідовані, саме тому “Ісламський джихад” поки бере паузу”.

 

ІІІ. Внутрішні суспільно-політичні події:

Тим часом, Офіс Президента України звернув свою увагу на те, що “росія” планує на півроку заморозити війну, щоб стягнути більше військ та озброєння на фронт.

Ми в свою чергу до цього додамо, що таке замороження війни “кремлю” потрібне в першу чергу для проведення єдиного дня виборів та політичного перегрупування за результатами цих виборів, про що ми зазначали ще 22 червня.

В той же час, Курт Волкер, за яким стоїть цілий корпус американських аналітиків, вважає, що війна триватиме щонайменше до червня 2023 року.

Таким чином, ми вважаємо що це доволі оптимістичний прогноз, оскільки песимістичний прогноз для України – це розтягнутий на десятиліття конфлікт.

Яскравим підтвердженням того, що ніхто не дозволить “путіну” затягнути конфлікт є знищення Збройними Силами України ще чотирьох С-300, та ще однієї станції радіолокації “Панцир”. Це, означає, що українське військо отримало повітряний еквівалент “HIMARS” і з сьогоднішнього дня на полі битви розгортається новий аспект війни, коли після знищення ППО окупантів, розпочнеться процес знищення єдиної домінуючої еквіваленти окупантів – артилерії, отриманою з часом авіацією. Зазначене стане підтвердженням наших попередніх висновків від 20 липня, коли ми описували результати засідання Рамштайн 4.

На тлі зазначеного, німецькі військові експерти у своїх медіа раптово зазначили: “моральний дух, воля до опору, винахідливість, швидке навчання, ефективне використання західного озброєння та цифрових технологій – ось цьому війська НАТО можуть повчитися у Збройних Сил України”.

 

Висновок.

  1. Атомний шантаж залишається головним терористичним козирем російських окупантів.
  2. В контексті запуску розвідувального супутника увага до Ірану лише посилилась.
  3. Збройні Сили України залишаються єдиним суб’єктом української державності.
Перегляди:797
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”