Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичних відносин.

На тлі вшанування 77-ої річниці жертв ядерного бомбардування Хіросіми і Нагасакі сучасний світовий диктат вкотре увімкнув риторику ядерного шантажу.

В той же час, якщо з погрозами та ядерними програмами КНДР та Ірану у G7 та ЄС більш-менш все зрозуміло: розроблений план спільних дій і озвучений Токіо, а також наявність всього необхідного озброєння щодо їх ліквідації. То, питання російського атомного шантажу, шляхом погроз проведення диверсій на захопленій Запорізькій АЕС, поки залишається відкритим.

 

Важливий факт. 6 липня у місті Хіросімі відбулося вшанування жертв трагедії. На захід не запросили посла від “росії”, а мер Хіросіми Кадзумі Мацуї користуючись можливістю розкритикував вторгнення “росії” в Україну.

 

Отже, враховуючи наші попередні висновки від 6 липня, ми черговий раз переконуємося в тому, що окупанти використовують ЗАЕС, як заручника, щоб посилити страх світової ядерної катастрофи, чим знизити бажання країн Заходу надавати військову підтримку Україні.

Тим часом, пані Пелосі завершила свій тур країнами Індо-Тихоокеанського регіону, відвідуючи наших союзників в найважливішому регіоні для глобального зростання у ХХІ столітті та вирішальному театрі протистояння між CША та “китаєм”.

На сьогодні можна сміливо стверджувати, що комуністична партія “китаю” не досягла своєї мети в зазначеному регіоні, в результаті чого, одна з найбільш економічно динамічних і прогресивних демократій в Азії не потрапила в полон пекінської диктатури.

Cаме тому, рівень “китайського розпачу”, за оцінками міжнародних експертів, на сьогодні зашкалює по всім політико-дипломатичним показникам. В результаті чого, “пекін” діє імпульсивно, але окрім вереску своєї і кремлівської пропаганди та військових імітацій атак на Тайвань китайВашингтону пред’явити нічого не може, оскільки катастрофічно боїться потрапити під цільові санкції, про що більш детально зазначалося в попередніх інформаційних матеріалах від 4 липня.

Саме тому, “пекін” відкрито підставляє своїх васалів КНДР, Іран та “росію” під шантаж ядерної зброї, в той час як сам заявляє про те, що нібито готовий до ядерного роззброєння. Цілком однозначно, що все це лише китайський обман, оскільки відразу після цієї заяви Пентагон виклав дані, які демонструють все з точністю до навпаки: китай” збільшує свій ядерний арсенал у 3-4 рази.

Враховуючи все вищезазначене, а також те, що саме в цей період у Нью-Йорку проходить цільова конференція за участю 191-ої країни світу на якій розглядається питання щодо світового ядерного роззброєння, припускаємо, що США вже до кінця серпня – вересня підведуть цивілізований світ до тієї межі, коли всі мають погодиться на запровадження санкцій проти “китаю”.

 

Довідково. Хоча КНР і оголосив припинення співпраці з США в кількох сферах, при цьому “китай” не згадував про припинення військових переговорів на найвищому рівні, наприклад, з Остіном і Міллі.

 

Разом з тим, варто зазначити доволі високу фіксацію медійної стурбованості європейців на сторінках своїх видань та телеканалах, які занепокоєні тим, що можлива подальша ескалація в Індо-Тихоокеанському регіоні може швидко відвернути увагу Вашингтона від війни в Україні.

Таким чином, така європейська стурбованість з одного боку важливий і приємний чинник для України. Водночас, якщо дивитись з позиції американського лідера, то це явне не доопрацювання, оскільки це ніщо інше як демонстрація своєї європейської не самостійності і розгубленості, оскільки до такого сценарію європейські лідери повинні були готуватися ще з 24 лютого: коли США один на один зійдуться з “китаєм”, Європа має залишитись з “росією”, але на сьогодні вже не одна, а зі Збройними Силами України.

Яскравим підтвердженням того що Європа не одна, є оприлюднення інформації американським телеканалом CNBS, який транслюється в ЄС, про те, що Білий Дім зняв більшість обмежень на постачання Збройним Силам України засобів ППО та ракет дальністю 300 км.

Щодо останнього чинника, ані Білий Дім, ані Пентагон ще не підтвердили але й не спростували зазначене. Однак, так чи інакше це є сигналом для всіх учасників російсько-української війни, але комусь зі знаком мінус, а комусь зі знаком плюс.

 

ІІ. Що стосується дій країн-союзників:

Тим часом, Єврокомісія розробила новий проект вже обіцяної фінансової допомоги для України у розмірі 8 млрд євро де: 5 млрд як кредит, а 3 млрд як безповоротні гранти. Зазначене сталося за ініціативи Берліна, який стверджував, що гранти найкраще підходять для допомоги Києву.

На додачу до цього, Бельгія, Данія, Латвія, Литва, Естонія, Чехія, Словаччина, Болгарія, Словенія на невизначений час зупинили видачу туристичних віз росіянам. Цього тижня до них має приєднатися ще кілька держав.

Таким чином, ми можемо самі переконатись, що залізна завіса для “росії” та її населення не просто опускається, вона з гуркотом падає.

 

ІІІ. Що стосується дій супротивника:

Продовжуючи китайське питання, в частині того, як “пекін” підставляє своїх васалів, звертаємо свою увагу на Президента Ірану Раїсі який засудивши політику США по відношенню до “китаю” та після організації терористичних провокацій у секторі Газа, відразу без усіляких попереджень як завжди було до цього часу, отримав превентивний удар по своєму особистому військово-терористичному проєкту “Ісламський джихад” від американського союзника Ізраїлю.

В рамках зазначеного, варто нагадати, що Іран забезпечує фінансуванням, навчанням та зброєю потужний ліванський рух “Хезболла”, а також палестинські угруповання “ХАМАС” та “Ісламський джихад” у секторі Газа.

 

Довідково. Напередодні превентивного удару представники “Ісламського джихаду” посилили погрозливу риторику, що призвело до закриття пунктів пропуску в регіоні. Ізраїль завдав військового удару, після чого всі пункти пропуску запрацювали.

 

Сьогодні Раїсі вже засуджує ізраїльські удари по Газі і думає над тим, чи підставити під удар ще одну свою терористичну організацію – “ХАМАС”, оскільки інтелект джихадистів, які фактично “напали з палицями” на Ізраїль, говорить сам за себе: вони атакують країну, яка має введені в дію і випробувані в боях F-35.

Водночас “пекін” це вже не цікавить, оскільки для нього важливо як найшвидше перевести увагу США від себе на будь-кого.

 

Висновок. Вісь світового зла набуває все більш чітких форм.

Перегляди:785
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”