Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичних відносин.

Сьогодні ми з вами стали свідками початку занепаду світових диктатур. І свідками сейсмічних реакцій, які можуть привести всіх нас до нового і цікавого світу. Де однозначно буде менше авторитаризму. І більше надії для всіх, хто прагне свободи, але лишається за гратами диктаторів.

Китайський васал, “імперія зла” – “росія” вже на майже на дні і прискорює своє падіння все нижче і нижче. Китай вже поспішає за нею слідом.

Тайвань – це і є єдиний дійсний сучасний Китай.

Тим часом, як сучасна пекінська комуністична “влада” – являється лише купкою жалюгідних самозванців, людожерів і терористів, які влаштували “мілітаристську клоунаду” світового масштабу, розуміючи при цьому, що вже знаходяться в одній історичній могилі разом з “путіним”.

Окремі фактажні пояснення щодо КНР: 1. Провокації в регіоні по різних напрямках: починаючи від мілітарних, закінчуючи інформаційними, – влаштовує КНР; 2. Табори перевиховання, стерилізація людей, і геноцид – також КНР; 3. Використання примусової праці – КНР; 4. Підтримує агресію “росії” в Україні також КНР; 5. КНР обирає слабких та хитрощами загоняє їх в боргове рабство; 6. КНР порушив угоду щодо Гонконгу. Цей перелік може бути довгий.

Майбутнє – за єдиним Китаєм на чолі із владою в Тайбеї.

Саме це і підтвердив візит пані Пелосі на китайський острів.

Беремо на себе сміливість спрогнозувати, що вже цього року “картковий будинок” “псевдоКитаю” почне сипатись. Наразі це ще не помітно для решти світу. Майже не помітно. Але зрештою, так чи інакше, вплине на нас всіх.

В кінці цього шляху “псевдо-Китай”, як потужна сила, в тому сенсі, в якому ми за останні 20 років звикли його бачити, або зникне з карти світу, повернувшись, як і “росія” до стану економіки рівня 1990-х років, або катастрофічно втратить свої позиції і свій вплив.

Найперше і найголовніше: головного винуватця світової кризи викрито і тепер йому вже не сховатись за хлипкими спинами “росії”, КНДР, Ірану та інших диктатур для уникнення покарань.

Попереду Пекін чекає жорстка економічна криза.

Яскравим підтвердженням зазначеного є ново оприлюдненні дані видання Forbes, який зазначив, що слідом за дефолтом другого за обсягами китайського девелоперу “Евергранде” на $300 млрд, настане, офіційне падіння китайських банків, які вже почали заморожувати рахунки, оскільки дефолт великого девелопера вже спровокувало “ефект доміно”.

Довідково. За повідомленнями “Forbes” “Евергранде” другий за величиною забудовник Китаю, який раптом повідомив про серйозні проблеми з ліквідністю і не здатністю виплачувати заборгованості. Кампанія з портфоліо у близько 1300 масштабних об’єктів нерухомості в 280 містах Китаю вже місяць як затримує виплати за кредитами, платежі постачальників в результаті чого зупиняє своє будівництво та готується оголосити про банкрутство.

Девелопер, що впав, вже тягне за собою на дно решту економіки “псевдо-Китаю”, і саме головне – його будівництво. Оскільки саме на будівництві зав’язана основна економіка “псевдо-Китаю”. На додачу до цього, ще однин штрих: так, за даними Світового банку Пекін стоїть перед прірвою у $8 трлн боргу перед США.

Вся ця інформація відкрилась всьому світу раптово і спеціально перед 2 серпня коли вся увага світу була прикута до дій Пекіну. Але з більш уважністю за діями Сі спостерігали диктатори світу: “промажить чи не промажить”. Оскільки, саме для них Сі і розігрував всю цю мілітарійську клоунаду з водородними бомбами, оскільки решта світу вже знали, що він економічний і політичний профан і банкрут.

Промазав. І тепер Сі в очах своїх однодумців ймовірно вже не буде їх лідером “клубу автократів”, оскільки тепер і вони знають, його реальний стан справ.

 

Довідково. Економіка “псевдо-Китаю” глибоко інтегрована в економіку західного світу, а тому повномасштабний військовий конфлікт на цьому тлі вбачається невигідним, перш за все, Пекіну.

 

Також, важливим військово-політичним аспектом нанесення удару по центру світової агресії та терору стала ліквідація, напередодні прибуття пані Пелосі до Тайваню, лідера терористів еміра Аль-Каїди: Аймана аз-Завахірі. Зазначені події напряму пов’язанні між собою, оскільки ліквідація стратегічно-важливого терориста, який координував атаку 11 вересня 2001 року є сигналом всім терористам, що Америка зупиняє світовий хаос, який почався з цієї дати і “перевертає платівку війни”.

Це також сигнал, що Америка після 11 вересня остаточно відродилась і бере під свій контроль ситуацію у світі. Це початок правосуддя у світі, апогеєм якого за нашою думкою, ймовірно буде дата – 11 вересня 2022 року, як пам’ять за загиблими американцями та врахування помилок щодо загравання з диктаторами.

Довідково. США успішно здійснили авіаудар по Кабулу, Афганістан, у результаті якого було вбито еміра Аль-Каїди.

Тим часом, на тлі сейсмічних світових реакцій, у Нью-Йорку розпочалась конференція країн-учасниць Договору про нерозповсюдження ядерної зброї. В рамках теперішніх подій ми прогнозуємо, що ця конференція стане додатковим важелем впливу на неадекватні країни, такі як: Іран, Північна Корея, “росія”, які шантажують світ ядерною зброєю. Більш того, ймовірно результати цієї конференції ляжуть в основу майбутнього рішення щодо визнання “росію” – країною терористом, оскільки це перший випадок в історії світу коли такий статус буде мати ядерна країна.

 

ІІ. Що стосується дій супротивника:

Тим часом, на тлі “військового надування щок з боку” Сі, ми фіксуємо масштабну активізацію всіх його васалів і окремих політичних фріків на кшталт того ж Трампа, який почав вказувати Президенту України, що йому слід було відмовитися від НАТО і визнати Крим російським.

На додачу до “Косово та Сербії”, “Тайваню з Китаєм”, 2 серпня війська ЦАХАЛу (Ізраїль) раптом почали військову операцію проти палестинців, Азербайджан розпочав бойові дії в Нагірному Карабаху, а Іран заявив, що запускає кілька сотен додаткових центрифуг для збагачення урану.

Все це робиться супротивником, задля того щоб врятувати головного терориста планети – Сі від поразки перед цивілізованим світом.

Одночасно з цим “пекін-кремль” помітно активізували інформаційно-психологічний тиск на українців у кількох смислових напрямках: перший – основні страждання українцям нібито несуть не росіяни, а представники “малих” народів “росії”. Другий – “на стороні “росії” проти України почнуть воювати грізні країни планети, як от Китай чи КНДР”. Третій – “в Україні не оголошено стан війни і українці мають виходити на протест”.

Окремо зазначаємо, що ця інформаційна операція просувається через ультраправі сили в Україні, для того щоб змістити ненависть з об’єкту ворога на внутрішні цілі.

На додачу до цього “путін” теж кинувся на захист свого сюзерена, коли російське МЗС заявило, що США бере безпосередню участь у війні в Україні.

 

ІІІ. Внутрішні суспільно-політичні події:

Американський Інститут вивчення війни дійшов висновку, що відповідальність за вбивство 53 українських військовополонених у в’язниці в окупованій Оленівці несе виключно “росія”. На тлі чого, родичі полонених бійців із “Азовсталі” вимагатимуть негайної відставки голови “Міжнародного комітету Червоного Хреста”, який досі не спромігся повідомити, скільки людей загинуло, скільки перебуває у донецьких лікарнях на непідконтрольній території.

В цьому контексті також варто зазначити, що ООН теж ігнорує запити України про вбивство російськими окупантами полонених у Оленівці.

Так чи інакше, але все це вказує на певну неспроможність цих організацій виконувати свої функціональні обов’язки, або з причини не професійної нездатності, або з причини страху образити “росію” чи “псевдо-Китай”. Тож, вислів Президента України щодо переформатування цих організацій є цілком доречним.

 

Висновок.

  1. Наразі настала карколомна епоха руйнування всіх стереотипів.
  2. Демократії засвоїли урок: епоху умиротворення завершено.
  3. Світ не забуває про Україну навіть у дуже напружений час.
  4. На тлі дискредитації Пекіна у світі, слід також очікувати відповідних провокацій в Україні з боку сил які підтримують дії “псевдо-Китаю”.
Перегляди:818
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”