Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичних відносин:

Виходячи з поточних економічних і ринкових світових тенденцій, Міжнародне енергетичне агентство оприлюднило прогноз в якому зазначається, що світове споживання вугілля з лютого 2022 року значно зросло і продовжує зростати, оскільки стрімке зростання цін на природний газ зробило вугілля більш конкурентоспроможним на багатьох ринках.

Зазначене підтверджує, що лідери країн Європи вмикають усі можливі механізми задля убезпечення своїх країн від наслідків енергетичної кризи. Коли Франція, Німеччина та Італія навіть продовжили терміни служби вугільних електростанцій, які вже були закрили.

В продовження теми Італії та тих трансформаційних процесів, що зараз відбуваються всередині та навколо цієї країни акцентуємо свою увагу на те, що “росія” зараз увімкнула додаткові важелі впливу для дестабілізації цієї країни. На цей раз використовуючи Лівію. Фактично, Лівія для “росії” зараз – це гармата яка націлена на виборчу кампанію в Італії. Так, “кремль” розпочав спеціальні заходи з переправлення мігрантів з районів Лівії, контрольованих його найманцями з числа ПВК “Вагнера” через Середземне море до Італії. Подібну операцію “кремль” вже організовував зі своїм соратником “лукашенко” відправляючи тисячі мігрантів з Близького Сходу до країн ЄС.

Цитата з газети “La Repubblica”: “Імміграція є, мабуть, найпотужнішою зброєю для тих, хто зацікавлений у дестабілізації і, отже, у втручанні у вересневе голосування”.

Варто зазначити, що однією з головних партій, залучених “росією” до повалення уряду Маріо Драгі, була “Ліга” – антиміграційна партія на чолі з Маттео Сальвіні, який, має тісні зв’язки з “кремлем”, які він не приховує.

Важливий факт. Матео Сальвіні на кшталт такого фріка як Ілля Ківа який до останнього приходив на засідання італійського парламенту у футболці із зображенням “путіна”.

Зараз в Італії намагаються запровадити спеціальне розслідування по відношенню до Сальвіні для виявлення його антидержавних зв’язків з “кремлем”, але той для свого убезпечення встиг укласти альянс із партією “Брати Італії (партія сучасного нацизму) та з Сільвіо Берлусконі “Форца Італія(найбільша права партія фашистського спрямування).

Таким чином, наплив мігрантів може насторожити громадську думку Італії, яка зараз на стороні Маріо Драгі та допомогти правому альянсу, зокрема Сальвіні обійти його.

Для “кремля” Італія є дуже важливим форпостом, оскільки ця країна входить до складу країн Великої сімки, на її території знаходиться важливий пропагандистсько-світовий релігійний центр “Ватикан”, який охороняється гвардією зі Швейцарії, єдиною країною в Європі яка дає прихисток російським олігархам, (коханці “путіна” Кабаєвій) та продовжує офіційно поширювати російську пропаганду в Європі.

Таким чином, втративши Італію “путін-росія” втратись єдиного лобіста своїх інтересів в системі координат країн Великої сімки.

Враховуючи вищезазначене ми прогнозуємо, що в серпні – вересні “бої за Італію” наберуть ще більших оборотів та ще більших наслідків для всього світу.

Яскравим підтвердженням вищесказаного є заява Папи Римського Франциска, який раптом заговорив про складання з себе повноважень Глави Ватикану.

Примітно, що передостанній випадок зречення понтифіка від престолу, стався аж в 1415 році. Тоді свій пост покинув Папа Григорій XII. Останнє зречення вже відбулось 2013 року, коли Бенедикт XVI раптово склав повноваження фактично перед початком першої кампанії російської окупації території України. І ось, вже через дев’ять років, його наступник Франциск поспішає вийти з “гри”.

Так чи інакше, але зазначений чинник важливо враховувати, оскільки є показовим під час оцінки воєнно-політичних та релігійних відносин (настроїв) навколо України.

Продовжуючи перший розділ, також звертаємо свою увагу на важливість критичного мислення, особливо відносно ЗМІ. Будь-яких ЗМІ, навіть якщо вони світового масштабу і авторитетні. Так, журналісти “Financial Times” в основу свого журналістського розслідування щодо вивчення питання “розпродажу Україною отриманої західної зброї”, поклали інтерв’ю проросійського олігарха Фірташа. В результаті чого, у світової громадкості може виникнути певне непорозуміння ситуації з доволі нехорошим присмаком, оскільки інформаційний матеріал більше схожий на відбілювання самого Фірташа та його олігархічної діяльності в Україні.

ІІ. Що стосується дій країн-союзників:

Тим часом, Посол США в ООН Лінда Томас-Грінфілд, на тлі загострення китайськоамериканських стосунків зазначила, що нездатність Китаю висвітлити роль “росії” як явного агресора в конфлікті з Україною ставить під сумнів його відданість принципам суверенітету та територіальної цілісності.

Таким чином, США вкотре розвінчують міф що: “Китай тут ні до чого”, для тих країн світу, які досі мають сумніви або політичну слабкість підтримати Україну.

Тим часом, Конгрес США для того щоб не підставляти свого Президента під важкі рішення, вирішив встановити критерії для того, щоб таки визнати “росію” державоюспонсором тероризму.

В попередніх інформаційних матеріалах від 31 липня ми детально зазначали, про те, що несе в собі рішення Держдепа таке визнання. Таким чином, сьогоднішнє рішення Конгресу лише підкреслює, що США шукають всі можливі шляхи щоб це зробити і при цьому не загубити решту світу, оскільки чине вперше в історії міжнародних стосунків такий статус набирає ядерна країна.

Між тим, Японія розробила нову стратегію національної безпеки, де в тому числі зазначила про зв’язки Китаю з “росією”, в наслідок яких остання здійснила та продовжує здійснювати військову агресію проти України.

У документі додається, що існуючий міжнародний порядок схильний до серйозних викликів, особливо в Індо-Тихоокеанському регіоні, оскільки стратегічна конкуренція між країнами стає все більш очевидною на тлі змін у балансі сил.

Довідково. У документі наголошується про зусилля Китаю в односторонньому порядку змінити статус-кво шляхом примусу у Східно-Китайському та ПівденноКитайському морях.

Водночас, саме російське вторгнення в Україну зайняло чільне місце в документі з оборони Японії, в якому японський уряд попереджає про те, що конфлікт є “новим періодом кризи” в цьому столітті.

Таким чином, через призму дій Токіо, ми бачимо, що цивілізований світ вже розробив план щодо стримування змін статусу-кво за допомогою сили, а також план готовності до сучасної війни, включаючи інформаційну та кібервійну.

Довідково. У документі окремо наголошується, що цього року в Японії буде створено нові підрозділи радіоелектронної боротьби та кіберпідрозділи в Айноурі, Сендаї, Насі, Чинені та Амамі Осіма, та в Кенгуні.

IIІ. Внутрішні суспільно-політичні події:

В розвиток теми Італії та її особливої ролі для України, відмічаємо офіційну подяку з боку Міністра оборони України Олексія Резнікову італійському уряду в особі свого італійського колеги міністра оборони Лоренцо Ґеріні. Що є черговим свідченням правильності вищевказаних висновків.

Тим часом, Головне управління розвідки Міноборони спостерігає зміну настроїв у тимчасово окупованому Криму, коли люди почали розуміти, що загроза воєнних дій на території півострова стає все більш реальною.

Висновок:

1. Цивілізований світ все більше і більше концентрує свою увагу на Китаї, основному винуватці сучасної світової кризи.

2. На “росії” все більше зростає відчай, вона вичерпується, а Китай не має можливості допомогти, оскільки сам на прицілі.

Перегляди:710
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”