Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичних відносин.

США вкотре звертають свою увагу на роль КНР у війні “росії” проти України. Так, Державний Секретар Ентоні Блінкен, імовірно після своєї зустрічі з першим заступником китайського диктатора Ван І, зауважив, що голова КНР у розмові з “путіним” дав зрозуміти, що він підтримує рішення щодо формування партнерства з “росією”.

На тлі цих позицій світовий інформаційний простір сьогодні побудувався на трьох наративах від: “лаврова” який назвав США русофобами, від Ван І, який назвав США китайофобами і від МЗС України, який назвав американську конгресвумен українського походження – поширювачем російських наративів.

Довідково. Стало відомо, що у Конгресі США зацікавились походженням Андрія Єрмака. У описі є коротка згадка про нібито наявність “різноманітної розвідувальної інформації щодо нього. В той же час, варто нагадати, що коли путінська маріонетка конгресмен Ренд Пол в конгресі США кілька тижнів тому назвав Україну частиною “росії” – реакції з боку України не було зафіксовано.

Також окремої уваги заслуговує рішення Президента України, звільнити послів у: Німеччині, Угорщині, Норвегії, Чехії, Індії, Мальдівах, Бангладеші, Непалі та Шри-Ланці. В останній країні нещодавно було оголошено дефолт, а 9 липня на острові спалахнули протести, Президент втік. Протести на острові спалахнули через важку економічну кризу.

ІІ. Щодо визначення (уточнення) місця і ролі окремої країни в регіоні по відношенню до України

Великобританія.

Сьогодні стало відомо, що Глава Міноборони Британії Бен Уоллес заявив, що не висуватиметься на посаду лідера Консервативної партії. Раніше його називали фаворитом серед претендентів на крісло прем’єр-міністра після відставки Бориса Джонсона.

Отже, головний претендент на крісло Прем’єра Англії Бен Уоллес – заявив, що брати участь у боротьбі не буде. Це несподіваний, але водночас логічний крок людини, яка думає на багато ходів вперед. Шанси консерваторів утримати владу на наступних виборах (не пізніше за початок 2025 року) примарні, а ставати прем’єром на два роки людина не хоче. Отже, є логіка і в тому, щоб перечекати.

Тим не менш, розклад сил загалом не змінився.

В той же час, у російськомовній пресі активно висвітлюють огляди кандидатів, але одну людину (шанси якої мізерні) в оглядах навіть не згадують. Тим не менш, англійська політика – це розрахунок більш ніж на десять кроків вперед.

Отже: ТОМ ТУГЕНДАТ, – персонаж, гідний доброї повісті, – народився в сім’ї судді верховного суду (тато), рідний дядько – віце-президент ЄС, найкраща приватна школа, потім теологія та іслам (як наука) у Кембриджі, потім (ймовірно, розвідка) у Ємені, військова академія, діюча армія в Іраку та Афганістані, відхід у чині полковника, після цього – парламентська кар’єра. До того ж подвійне громадянство Англії та Франції, тесть – медіатор місії ОБСЄ в Україні (від Франції).

Будучи головою комітету парламенту із зовнішньої політики, видав доповідь про “путінську корупцію в Англії”, де оцінював суттєвий ризик впливу “росії” на англійську політику (2018 рік). Молодий, амбітний, харизматичний – гадаємо, є всі шанси ще не раз почути про нього.

ІІІ. Що стосується дій країн-союзників:

В розвиток заяви Ентоні Блінкена щодо посилення ролі КНР у війні “росії” проти України все більше надходить фонової інформації, що наступної партії від Пентагону для Збройних Сил України будуть ракети з дальністю, що перевищує 70 кілометрів.

Очевидно, що Збройні Сили України продемонстрували відповідальність, і високий професіоналізм у роботі з “HIMARS”, тому в Міноборони США досить швидко погодилися на збільшення дальності ракет. Вважаємо, що це зроблено, зокрема, через загрозу з боку Білорусі, де “росія” зараз концентрує безліч систем С-400 та Іскандерів, а також проводить навчання.

ІV.. Внутрішні суспільно-політичні події які впливають на розвиток подій:

Черговим підтвердженням того, що кремль” почав законсервовувати свої активи є чергова заява чергового кремлівського політичного проєкту в Україні. На цей раз опублікована заява колишнього голови проросійської партії “ОПЗЖ” Бойко який раптово “прозрів” заявляючи, що ніколи не вірив, що “росія” розпочне війну.

В рамках зазначеного лише постає питання який процент українського електорату продовжує довіряти таким кремлівським фрікам.

ВИСНОВОК:

Щодо оцінки поточних намірів і дій держав:

Збройні Сили України здали тест на “HIMARS”.

Російський диктатор розгублений, вмикає режим “гопніка”, чим ймовірно переконує Пекін, щоб той не покинув його у війні проти України.

Окремо “кремль” розпочав спеціальні заходи для перегрупування своїх військово-політичних і релігійних активів в Україні.

Перегляди:771
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародна виставка “Зброя і безпека” (МВЦ)
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
"Народні казки про тварин". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Велика розмальовка до "Український народних казок про тварин"     Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Василь ТИМКІВ, Олена ПОДРУЧНА "Словник музичних термінів"     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”  
Пригоди Марка та Харка
Бурлескний роман.
Всі книжки про Марка та Харка в одній. Сміх та хороший настрій гарантовані
КЛУБ “М&Х”