Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…
Для пошуку на сторінці використовуйте комбінацію клавіш Ctrl+F
Просто читайте
Натискайте
"Читальня-Книжкова полиця"
і просто скачуйте книги
у форматах
Pdf або Doc
Читайте і насолоджуйтесь)
baner-korekta-2019
Ігор Вітик – Україна у вирі боротьби за незалежність (історична публіцистика)
Василь Тимків – Тонкі аспекти державного управління
Роман МАТУЗКО – Московська імперія vs Українська держава
Олексій Карпенко – графіка: історична тематика

UkrNarK-rozA4-ob-2017-MAG

“Народні казки про тварин.Розмальовка-словник”
Олексій Карпенко

Видавництво Вадима Карпенка, 2020 р.
Обсяг – 80 ст. Формат А4. Тверда обкладинка.

Ціна 180,00 грн.
Замовити
Умови доставки та оплати
Ця книжка упорядкована на основі малюнків художника-ілюстратора Олексія Карпенка до українських народних казок про тварин, які вийшли у світ окремим виданням. Художник, за освітою мистецтвознавець, не просто намалював звірят та відобразив сюжетні лінії казок – він вдягнув своїх персонажів в одяг, характерний для українських земель XVI-XVIII століть. З його малюнків дитина вже за одягом відріз-нить гречкосія від шляхтича, купця від міщанина, а вояка від розбійника. Малюнки наповнені і характерними для цього періоду предметами побу-ту та особистими речами, хоча загалом батькам слід враховувати, що тут присутній і елемент творчої стилізації. Для посилення пізнаваль-ного значення книжки вона доповнена і зображеннями того ж худож-ника, вже відомими широкому читачеві по розмальовках “Житло від печери до хмарочоса”, “Транспорт …”, “Посуд …” та “Словнику діалектизмів, застарілих слів та запозичень в українській мові”.
Сподіваємося, що і діти, і їхні батьки з приємністю долучаться до розмалювання наведених у цій книзі зображень та вивчення з її допомогою української старовини.
Відгуки про книгу та побажання стосовно наступних наших видань просимо надсилати на електронну адресу видавництва.
Замовити

Перегляди:711
Пригоди Марка та Харка
Бурлескний роман.
Всі книжки про Марка та Харка в одній. Сміх та хороший настрій гарантовані
Інші видання:
"Народні казки про тварин". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Велика розмальовка до "Український народних казок про тварин"     Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Василь ТИМКІВ, Олена ПОДРУЧНА "Словник музичних термінів"     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”