Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичних відносин.

На тлі оголошення кремлівським “ЦВК” про перемогу кремлівської партії “єдина росія”, у МЗС Великобританії відразу запропонували визнати цю кремлівську партію – терористичною організацією.

Як ми вже знаємо, що зазначене є умовним сигналом для демокракратій для маневрування в ескалаційному кейсі і нанесення концентраційної відповіді на контрудар автократій по центру прийняття рішень (зрив “ядерної угоди” з Іраном напередодні засідання Генасамблеї ООН у Нью-Йорку, який підірвав рейтинг довіри до США з боку країн Близького Сходу та особисті рейтинги Джо Байдена перед американським виборцем), що входить до Єдиної Концепції на виснаження ворога, яка нами була більш детально описана ще в попередніх інформаційних матеріалах від 7 вересня.

Довідково . Кроки маневрування: надати статус “терориста” – зняти всі заслінки для військових поставок Збройним Силам України, та поступки на терені другорядних кейсів; зняти “статус терориста”підштовхнути інші країни, що вагаються долучатись до США.

Таким чином, на фоні проявленої останніми днями активності китайського та російського диктатора, демократії зараз вживають спеціальних заходів щодо упокорення цих агресорів. А враховуючи останні ініціативи Президента Франції щодо створення “Європейського політичного співтовариства”, куди між іншим запросили Туреччину, Вірменію та Азербайджан, це підказує нам, що події які зараз почали розгортатись навколо останніх двох країн є фрагментом тієї самої відповіді.

Цілком однозначно, що розгортання нової військової агресії між Вірменію та Азербайджаном направлене виключно на підрив “путіна” зсередини, який був певний час окрилений майбутньою зустріччю з китайським диктатором та навіть отримав певні політично-силові важелі щоб наказувати своїм олігархам створювати приватні армії та віддавати їх у подальше розпорядження “кремля”.

Навіть не дивлячись на те, що останні дні “путін” виглядає бадьоро, його “шакаліволігархів” вже не обдуриш, оскільки новий конфлікт між Вірменією та Азербайджаном черговий раз засвідчив, що так званий “акела-путін” схибив і вже смертельно поранений. Саме тому, Азербайджан під заступництвом Туреччини атакував Вірменію, “перевіряючи на міцність” російський миротворчий контингент. При цьому, лівим оком в Баку ще дивляться на “москву”, але правим вже давно рівняються на Анкару.

В результаті чого, Анкара отримала важливі важелі впливу на “москву”, яка раптом вирішила вийти з “зернової угоди” та поміняти правила гри, в результаті чого підвести цивілізований світ до зняття з неї санкцій щоб повернутись хоча б на світовий продовольчий ринок.

Заява ОДКБ : Застосування сили на кордоні Вірменії та Азербайджану неприйнятне, мають використовуватись лише політико-дипломатичні методи та домовленості.

 

Підтвердженням наших висновків є коментарі турецьких чиновників, які недвозначно кажуть про готовність Анкари допомогти в регулюванні конфлікту.

Ще одним маркером, який вказує на правильність наших попередніх висновків щодо вищезазначеного є наведені дані “Deutsche Welle” про те, що Ізраїль та Азербайджан почали нарощувати постачання газу до ЄС. Цілком однозначно, що новий газовий тандем Ізраїлю та Азербайджану відбувся завдяки саме Туреччини. Більш того, це також є елементом вищезазначеної концентраційної відповіді демократій.

Зокрема, Ізраїль заявив, що зможе поставити до ЄС близько 10% того обсягу газу, який Європа отримала від “росії” в 2021 році. А Азербайджан збільшить свої постачання до ЄС на 30%. У відповідь “кремль” лише зміг вдатися на шантаж Ізраїлю (зустріч “лаврова” з лідером терористичного руху ХАМАС), який у вказаному конфлікті відкрито став на бік Азербайджану.

 

Заява єврокомісара з економіки Паоло Джентілоні:                “Євросоюз добре підготувався

до можливого відключення від російського газу. Тепер ми не боїмося рішень “путіна”.

 

Таким чином, саме це вказує на смертельне поранення “путіна”, який в своїх намаганнях повернути собі європейський енергетичний ринок, не здатний вже навіть на те, щоб повернути продовольчий.

 

Довідково . 10 вересня “путін” аби підкупити африканські країни, щоб через них повернутись на світовий продовольчий ринок заявляв про те, що готовий на безоплатній основі віддавати калійні добрива.

Станом на зараз не зафіксовано жодного погодження з країн Африки брати російські добрива на безоплатній основі, що означає ніщо інше, як втрату “росією” довіри та домінування на Африканському континенті.

 

Черговим кроком комплексної відповіді країн демократичного світу стала телефонна розмова Канцлера Німеччини Олафа Шольца з “путіним” з фактичною пропозицією від колективного Заходу – здаватись.

 

ІІ. Що стосується дій ворога та його союзників.

Тим часом, за останні кілька днів російська пропаганда та спецслужби “кремля” активно вимірюють ставлення російського населення до можливої мобілізації. Поки що всі “пробні кулі” були провальними. Жоден замір не показав нейтрально-позитивного ставлення до мобілізації, скільки б аудиторій не було використано.

Крім того, як виявилося до мобілізації банально не готове навіть “міноборони росії”, оскільки навіть загнаний ціпками натовп нічим озброїти.

Довідково. ЗМІ повідомляють, що “путін” попросив зброю та боєприпаси у Президента Таджикистана Емомалі Рахмона. Тож, для того, щоб зрозуміти, до чого докотилась “росія” треба ще раз прочитати попереднє речення.

Більш того, немає ніде і нічим навчати, та “приводити в бойовий стан”, та й моральний дух російського солдата, який загнаний палицями, аж ніяк не підходить під завдання перемогти Україну.

Але “пробні кулі” як проект спецслужб запускатимуть і далі, щоб знайти хоч якусь соціальну базу, яку ще можна затягнути у військкомат добровільно.

Це підтверджує, що в російській армії – тотальна криза, яка призвела до того, що “росія” вкотре відмовила Вірменії відмовившись від виконання своїх зобов’язань у рамках договору ОДКБ.

Такі спалахи виникатимуть постійно, оскільки Азербайджан і Туреччина як головний куратор відчуває слабкість “росії”, тому б’є у той момент, коли варіант надання допомоги банально неможливий.

Таким чином, все більше схоже на те, що успіх українського контрнаступу підвів під загрозу кремлівську кампанію з вербування нових найманців.

Фактично ситуація склалася така:

 1. 1. Без мобілізації війну “росія” виграти не може.
 2. 2. Оголошення мобілізації ставить “росію” на межу громадянської війни та революційного стану.
 3. 3. І без мобілізації, і з мобілізацією війна не буде виграна, проте без неї можна збити акценти військової поразки, не ставлячи “росію” в революційне становище. Саме тому, ми стверджуємо, що “путін” (звичайно як система) смертельно поранений.

 

ІІІ. Що стосується дій країн -союзників.

Підтвердженням наших висновків є заява посла Франції в Україні Етьєн де Понсінс, що Україна може виграти війну проти “росії”, далі цитата: сьогодні це вже не виключено, це частина можливостей. Так, абсолютно, українська перемога.

 

І V. Внутрішні суспільно-політичні події.

Тим часом, в Україні представлено проєкт Гарантій безпеки України, який включає в себе:

 1. Заборону знімати санкції з “росії”, доки країна не відшкодує шкоду.
 2. З’являться угоди з безпеки в Чорному морі з Туреччиною, Румунією та Болгарією.
 3. Почнуться регулярні навчання в Україні із залученням іноземних інструкторів.
 4. Україні постачатимуть сучасні системи ППО та ПРО.
 5. Україна продовжить курс на вступ до НАТО та ЄС.
 6. Гарантами для України стануть, ймовірно, США, Британія, Канада, Польща, Австралія, Туреччина та країни ЄС.

На тлі зазначеного Кабмін схвалив проєкт держбюджету на 2023 рік. З найцікавішого: мінімальна зарплата та прожитковий мінімум не змінюються та залишаться на рівні 6 700 та 2 589 грн відповідно.

 

Висновок.

 1. В системі світового протистояння автократіям, країни демократичного світу вжили спеціальних заходів для упокорення російського диктатора, в результаті чого останній стає заручником країни-НАТО, а саме Туреччини.
 2. У російського диктатора не має можливості повернути собі світові ринки збуту, особливо енергетичний, що виказує його як неспроможного виконувати свої обов’язки як ватажка кремлівського бандформування.
Перегляди:571
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”