Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичних відносин.

За темпами втечі російсько-окупаційних військ з території України, сьогодні, спостерігає увесь світ і особливо його нецивілізована частина. Всі китайські, іранські, алжирські і навіть білоруські провладні ЗМІ третій день поспіль взяли паузу і не коментують свою зовнішню політику з “росією”.

Цілком зрозуміло, що вони як ніхто інший збагнули, що Збройні Сили України змогли сформувати умови для грандіозного “доміно”, коли російські окупанти кидають території навіть тоді, коли ще є можливість їх утримувати.

Зазначене вказує на те, що в самому центрі російської військової системи розпочався тотальний і вже не контрольований хаос, який в період виборчого процесу в “росії” (11 вересня) може призвести навіть до деконструкції сучасної кремлівської системи.

 

Таким чином, ми дійсно стоїмо на порозі історичного фундаментального повороту подій. Ознаки зазначених фундаментальних змін на сьогодні підтверджуються також двома чинниками на дипломатичному фронті, де зараз відбувається важлива боротьба, а саме:

перший, на 12 вересня США, в рамках своєї ініціативи з реформування ООН, готують визначне засідання Генеральної Асамблеї ООН, де офіційні особи США почнуть впроваджувати свої ініціативи та продемонструють всім країнам на цій планеті глобальну єдність цивілізованого світу навколо України;

другий, у ЄС, на тлі зазначеного заявили, що більше не бажають панькатися з проросійською Угорщиною і заговорили про її вихід вже в правовому полі.

 

Як перший так і другий чинник вказує, на початок важливих демократичних реформ у світі, проведення яких довгий час підступно гальмували автократії.

Забігаючи наперед прогнозуємо, що у останніх відтепер будуть обмежені права у прийнятті колективних рішень.

 

ІІ.   Що стосується дій ворога та його союзників.

Тим часом, контрнаступ українських військ на кількох напрямках спонукав російського диктатора скликати нараду зі своїми вищими посадовцями, оскільки успішні дії Збройних Сил України ламають “передвиборчу картинку” для електорату. Нарада та її результати публічно “кремлем” не коментуються, водночас, в очікуванні неминучих бойових дій на території Криму, на російських сайтах з’явилися рекомендації для мешканців півострова вчасно покинути його. В той час, як російськи пропагандисти з новою силою вибухають в своїх вимогах до “путіна” застосувати проти України ядерну зброю.

 

ІІІ. Що стосується дій країн-союзників.

Тим часом, Прем’єр-міністр Великої Британії Ліз Трас анонсувала розсекречення документів MI6 зі списком кремлівської агентури в світі і в Україні зокрема.

Зазначене є важливим чинником того самого фундаментального історичного повороту перед майбутніми подіями, оскільки після викриття кремлівської агентури, західна розвідка прогнозовано візьметься за “пекінську”.

 

ІV. Внутрішні суспільно-політичні події.

Саме тому в Україні розпочався процес з розірвання договору на право користування архітектурно-історичними і одночасно релігійними об’єктами (спорудами) Почаївської та Києво-Печерської лавр, які зараз використовуються російськими спецслужбами під вивіскою “церква – московський патріархат”.

Варто зазначити, що в форматі української державності, вже сам факт початку такої процедури є тим самим фундаментальним поворотом.

В той же час, ми фактично є свідками того, як прокитайський актив в Україні, задля свого подальшого збереження почав здавати або “розплачуватися” кремлівським, в нашому випадку – так званою “церквою московського патріархату”.

В той же час, якщо політично цей процес справді реалізується, в Україні з’явиться нова проблема, як провести практичний процес вигнання московських попів з їх прихожанами, які прогнозовано будуть розігрувати сценарій так званого “мучеництва”.

Саме тому, зараз дуже уважно треба спостерігати, що робитиме Литва, де її Президент ініціював надання автокефалії Латвійській православній церкві, і відповідно, виходу з-під влади “московського патріархату” та зміною статуту ЛПЦ  до жовтня поточного року.

Тим часом, до України з неоголошеним візитом прибула Німеччина у представництві її Глави МЗС Анналени Бербок. Три раптових, неочікуваних і неоголошених візити підряд: спочатку США і Польщі, зараз Німеччини є нічим іншим як тим самим передвісником історичного фундаментального повороту подій в Україні.

Перегляди:720
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”