Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…
Для пошуку на сторінці використовуйте комбінацію клавіш Ctrl+F
Беріть участь!

Видавництво відкрите до співпраці з авторами як досвідченими так і початківцями.
Жанри літературних видань не обмежуються, однак пріоритет надається дитячій, підлітковій, словниковій та довідковій літературі.

З огляду на реалії сучасного книжкового ринку та фінансові ризики для видання стартового тиражу книги залучаються кошти автора.

У випадку якщо рукопис відповідає вимогам Видавництва і може бути включеним у видавничий план з подальшим активним просуванням видання за рахунок наших резервів, автор вносить мінімально-необхідну суму, яка фактично є членським внеском до творчого клубу, що діє при Видавництві і необхідна на покриття редакційно-видавничих затрат (підготовка книги до друку та виготовлення перших примірників).
Розмір такого внеску від 3500 грн. В цьому випадку видається стартовий тираж книги до 200 примірників. 20% тиражу передається автору в його розпорядження, решта на реалізацію через канали продажу Видавництва. При цьому автор зобов’язаний брати участь у рекламних заходах видавництва (написання анотацій, рекламних текстів, участь у виставках, презентаціях, книжкових виставках тощо).
В разі успішної реалізації тиражу протягом 2-х років Видавництво продовжує видання книги власним коштом з виплатою авторові 10% книжками або у грошовому вигляді по факту продажу примірників книг.

В інших випадках автор повністю оплачує обумовлений тираж, розпорядження тиражем передбачається угодою між Автором-Замовником і Видавництвом.
Передбачається, що Видавництво буде сприяти Авторові у подальшій реалізації книги на комерційних засадах. Деталі обговорюються в кожному випадку окремо і залежать від обсягу книги, необхідності ілюстрування, редагування, коректури.

Макети готуються виключно за технічними умовами Видавництва. Автори зобов’язані брати участь у вичитці тексту на проміжних етапах підготовки книги до друку.

Для початку переговорів повідомте нам основні параметри майбутньої книги (жанр, обсяг у знаках або сторінках, необхідність ілюстрування, наявність графіки та фотоматеріалів, необхідність комп’ютерного набору, зразок тексту не менше 4 сторінок). Ваше повне ім’я та ваші контактні телефони.

Наші контакти:

Видавництво Вадима Карпенка
Видавець, головний редактор Вадим Миколайович Карпенко
моб. 098 27 30 648
директор Оксана Миколаївна Герасимчук
моб. 096 84 24 801
оф. тел. (044) 419 89 22

One Response to Умови співпраці з Видавництвом

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Пригоди Марка та Харка
Бурлескний роман.
Всі книжки про Марка та Харка в одній. Сміх та хороший настрій гарантовані
Результати Всеукраїнського конкурсу серед підлітків «Краще літературне оповідання» 2013-2014 років дивіться тут->
Час для читання ще є (Розумні думки розумних людей)