Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…
Для пошуку на сторінці використовуйте комбінацію клавіш Ctrl+F
Беріть участь!

XVI МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА 2019
8 11 жовтня 2019

Проводиться згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України №753-р від 19.09.2007 р. «Про підготовку та проведення щорічної Міжнародної спеціалізованої виставки засобів захисту, озброєння, військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання «Зброя та безпека»

Для будь-якої країни можливість проведення масштабного збройового форуму визначається позицією на світовому ринку озброєнь, рівнем розвитку її науково технічної бази та оборонної промисловості. З 2004 року успішне проведення виставки «Зброя та безпека» є свідченням високого авторитету вітчизняного науково промислового комплексу в проектуванні й виробництві нових видів зброї, військової та спеціальної техніки, якість яких неодноразово була перевірена в реальних умовах, і утвердило право України мати масштабний міжнародний форум зброярів.

Використовуючи досвід провідних збройових салонів зарубіжних країн, виставка «Зброя та безпека» проводиться у форматі двох основних розділів: – ОЗБРОЄННЯ ТА ТЕХНІКА ДЛЯ АРМІЇ І ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ – ЗБРОЯ ДЛЯ ЦИВІЛЬНОГО НАСЕЛЕННЯ

В рамках військової частини виставки будуть представлені такі сегменти: – Озброєння і засоби індивідуальної екіпіровки солдата на полі бою; – Техніка та озброєння Сухопутних військ; – Озброєння і екіпірування правоохоронних органів; – Засоби забезпечення прикордонного контролю; – Військова авіація.

Цивільна частина експозиції буде традиційно представлена найрізноманітнішим асортиментом (в ціновому діапазоні і за кількістю всесвітньо відомих торгових марок) мисливської, спортивної, історичної та холодної зброї, товарів тактичного призначення, для полювання і активного відпочинку.
З метою дистанціювання експозиції від продукції військового і спеціального призначення та концентрування уваги цільової аудиторії було прийнято рішення, починаючи з 2019 року, організовувати експозицію мисливської, спортивної, холодної зброї та супутніх товарів для мисливства і активного відпочинку в окремому павільйоні (Павільйон №4). Але при цьому сполучення між павільйонами через внутрішній перехід не залишить стенди компаній без уваги багатотисячної міжнародної аудиторії виставки. Крім цього, період роботи експозиції продовжено до суботи і становить 5 днів з 8 по 12 жовтня, в той час як експозиція продукції спеціального призначення працюватиме з 8 по 11 жовтня.

Враховуючи величезну потребу в переозброєнні національних Збройних сил та інших військових формувань, наша країна поступово перетворюється на потужний ринок озброєнь і військової техніки, одночасно залишаючись експортно орієнтованою країною. У цьому контексті, українські оборонні підприємства потребують отримання новітніх технологій та взаємному обміні технологічними і технічними ідеями із зарубіжними компаніями з країн партнерів України. І тут Україна готова до розвитку військово технічного співробітництва в тісній зв’язці з іноземними компаніями як в інтересах забезпечення національної безпеки та оборони, так і в інтересах третіх країн.
З огляду на це, виставка «Зброя та безпека» демонструє також процес імплементації стандартів НАТО у виробництві військової продукції.
У павільйонах та на відкритих майданчиках Міжнародного виставкового центру є можливість забезпечити демонстрацію натурних зразків великогабаритної військової техніки, а також надати найвищий рівень забудови експозицій, комфортні умови для роботи, прийому делегацій, проведення конференцій, переговорів, урочистих прийомів та інших виставкових заходів.

Місце проведення: Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»
Контакти: тел.: +38 (044) 201-11-63,
e-mail:
zbroya@iec-expo.com.ua

ОСНОВНІ СТАТИСТИЧНІ ДАНІ ВИСТАВКИ “ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА 2018”
У виставці “Зброя та безпека 2018” взяли участь 346 підприємств, в тому числі 34 іноземні компанії з 14 країн світу (Польща, Чехія, Туреччина, Китай, Італія, ОАЕ, США, Німеччина, Люксембург, Хорватія, Австрія, Казахстан, Данія, Латвія).
В дні роботи виставки Міжнародний виставковий центр відвідало близько 24 000 спеціалістів, в т.ч. представники іноземних компаній з 46 країн світу. Найбільше відвідало виставку спеціалістів з Туреччини, Польщі, Великобританії, Литви, Китаю, Німеччини, США та ОАЕ.
В цілому експозиції розмістилися на площі більше 30 000 кв.м, з них 27 000 кв.м у трьох павільйонах та більше 3 000 кв.м на відкритих майданчиках.
Для роботи під час заходів були акредитовані 287 представників ЗМІ із 152 медіаресурсів, в тому числі з 15 іноземних.

Репортажі з експозиції показали та опублікували всі найбільші вітчизняні телеканали та галузеві видання: 1+1, ICTV, Інтер, СТБ, ТРК Україна, 5 канал, Еспресо ТВ, 112 Україна, ZIK, Військове Телебачення України, Interfax Україна, Укрінформ, Уніан, Фокус, Цензор.НЕТ, Defense Express, Kyiv Post, Liga.net, Військо України, Народна Армія, Національний промисловий портал та багато інших.

МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА EXPERT SECURITY – 2019
8-11 жовтня 2019

Стрімкий розвиток виставки «Зброя та безпека» з багатотисячною міжнародною аудиторією професійних відвідувачів з кожним роком залучає все більше учасників, які пропонують продукцію не тільки для активної оборони, а й системи безпеки територій, будівель, споруд, засоби забезпечення громадської безпеки, захисту інформації тощо.
Таке розширення тематики виставки забезпечило вичерпне і всебічне розкриття повного спектру питань безпеки, що було високо оцінено учасниками і відвідувачами заходу.
Продовжуючи тенденцію комплексного підходу до висвітлення всіх аспектів безпеки, було прийнято рішення про організацію одночасно з виставкою «Зброя та безпека» окремої експозиції з назвою Expert Security.
Переваги організації експозиції Expert Security в єдиному форматі з виставкою «Зброя та безпека»: – присутність перших осіб держави, що відповідають за сектор безпеки і оборони – візити офіційних делегацій іноземних відомств сектора безпеки і оборони (з 15 країн у 2018 р), а також найбільших виробничих і експортно імпортних підприємств

Цільова аудиторія виставки
— представники державних структур, профільних міністерств і відомств — керівники підприємств та фахівці, відповідальні за безпеку: – об’єктів транспортної інфраструктури – інформаційно-комунікаційної інфраструктури – підприємств енергетичної галузі – інших режимних та стратегічно важливих об’єктів (складів боєприпасів, підприємств ОПК тощо) – об’єктів масового скупчення людей (торгово розважальних комплексів, мереж роздрібних магазинів, виставкових центрів, театрів тощо) — компанії, що займаються проектуванням, монтажем та інтеграцією систем безпеки — фахівці з інформаційної та кібербезпеки — приватні особи, зацікавлені у безпеці своєї власності
З огляду на масштабність усього заходу (4 павільйони і відкриті майданчики), а також для зручності цільової аудиторії, експозиція Expert Security буде виділена територіально і розміщена в павільйоні №1 (вхід 1 С).
Інформацію про умови участі можна отримати заповнивши форму за посиланням.

Місце проведення: Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»
Контакти: тел.: +38(044) 201-11-63, E-mail: expert@iec-expo.com.ua

XVIII МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА ТЕХНОЛОГІЇ ЗАХИСТУ/ПОЖТЕХ – 2019
8-11 жовтня 2019

Подія №1 у сфері цивільного захисту За 17 років існування виставка «Технології захисту/ПожТех» стала авторитетною подією у сфері промислової та пожежної безпеки, а також важливим професійним заходом для спеціалістів з охорони праці та рятувальників. I це не лише демонстрація сучасних технічних систем безпеки та засобів захисту, але й впровадження перспективних розробок та інноваційних технологій в Україні, це – унікальна бізнес-платформа для презентації нових продуктів та реклами товарів, які вже користуються попитом серед цільової аудиторії по всій Україні: від технічного персоналу до топ менеджерів виробничої та торгової сфер, державних установ. Тут є можливість дізнатись про змінні потреби ринку з «перших рук», продемонструвати переваги обладнання не лише в статиці, а й у дії під час демонстраційних показів на відкритому майданчику.
Щорічно, в дні роботи, Виставка збирає від 3000 до 5000 спеціалістів та зацікавлених осіб. Понад 90% відвідувачів приходять на виставку дізнатися про останні розробки та побачити новітні продукти в області пожежної та техногенної безпеки, засобів захисту та рятування. Основною метою відвідування більш, ніж 70% з них є розвиток торговельних відносин.

Місце проведення: Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»
Контакти: тел.: (044) 201-11-64, e-mail: protech@iec-expo.com.ua

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Пригоди Марка та Харка
Бурлескний роман.
Всі книжки про Марка та Харка в одній. Сміх та хороший настрій гарантовані
Результати Всеукраїнського конкурсу серед підлітків «Краще літературне оповідання» 2013-2014 років дивіться тут->
Час для читання ще є (Розумні думки розумних людей)